Teatriteaduse osakond tähistab juunis oma 30. juubelit

Tartu Ülikooli teatriteaduse eriala tähistab 16. ja 17. juunil Tartus oma 30. sünnipäeva.

16. juunil toimub Teatriteaduse Üliõpilaste Looži kevadkool ning teatriviktoriin. 17. juuni päevane programm on veel selgumisel, aga kindel on, et kell 18.00 algab suurejooneline sünnipäeva tähistamine Tartu Uues Teatris.

Oodatud on lisaks teatriteadlastele kõik sündmusest huvitatud kultuuriteaduste instituudi tudengid ja õppejõud.

Kui palju maksab?

Pileti peole saab lunastada järgmiste summadega:

• 20 eurot (vilistlased),
  • 10 eurot (tudengid),
  • uksel pilet 30 eurot (sest tähistame kolmekümnendat sünnipäeva).

Pileti saab soetada Hedi-Liis Toomelt.

Registreerumine

Registreerimine sünnipäevapeole toimub siin. Palume vormi täita ka neil, kes juunis Tartusse tulla ei saa. Kogume selle vormiga ühtlasi infot meie vilistlaste kohta, et tulevikus teiega paremini ühendust saaks.

Viimane registreerimise tähtaeg on 7. juuni 2022! Registeeriumise tagab pileti soetamine.

Liitu ka Facebooki grupiga Teatriteadus 30, kus on esimene eelinfo tulevase ürituse kohta.

Küsimused ja ettepanekud:

Hedi-Liis Toome (TT30 peakorraldaja), hedi-liis.toome@ut.ee

Ürituse täpsem kava ja muu info peagi tulemas!

Welcome

Uute tugitöötajate tutvustus

Avatud külalisloeng: "Nahale kirjutamine kaasaegses hiina kirjanduses ja visuaalkultuuris"

27. veebruaril kell 16:15 toimub Ülikooli 16-214  külalisloeng "Nahale kirjutamine kaasaegses hiina kirjanduses ja visuaalkultuuris".