EFRA tudengite ja vilistlaste lood nüüd ka Youtube'is

Äsja valmis etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia magistriõppe Youtube'i kanali, kus jagatakse tudengite ja vilistlaste lugusid õpingutest, tööelust ja muust.

Paar päeva tagasi algas Hiinas traditsioonilise kalendri järgi uus aasta. Kuidas tähistatakse vana-aasta õhtut Hiinas? Mida sel puhul süüakse? Mida on kombeks uusaasta puhul kinkida? Kuidas uusaasta traditsioonid on kohanenud digikeskkonnas? Sellest räägib teile eesti keeles (!) folkloristika eriala magistrant Li Haozhen. Video valmis ainekursuse "Sissejuhatus rakendusantropoloogiasse" raames. Kultuuripärandi tutvustamine laiemale publikule, sealhulgas visuaalmeedia keeles, on üks võimalus, kuidas folklorist, etnoloog või antropoloog oma teadmisi saab rakendada.

Vaata esimest osa Haozhen Li-ga Hiina uusaasta traditsioonidest.

Koosolekul osalenud ülikooli ajaloolises raamatukogus.

UNESCO õppetooli uus Euroopa Horisondi projekt sai alguse näitusega

Rahvusvaheline Ulmeuuringute Ühingu suur aastakonverents 07.-11.05.2024