Kirjanduse ja teatriteaduse õppimisest taskuhäälingus "Mõistuse hääl"

Seekordses humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna taskuhäälingus "Mõistuse hääl" tutvustati õppimisvõimalus kirjanduse ja teatriteaduse erialal.

Räägiti erialasest tööst ning põnevatest uurimisteemadest. Vestlevad kirjandus- ja teatriteaduse magistriõppekava programmijuht Hedi-Liis Toome, teatriteaduse magistrant Karin ja eesti kirjanduse eriala vilistlane Marju.

Saadet juhtis Tartu Ülikooli kommunikatsioonijuht Sander Mändoja.

Kuula saadet ja ehk leiad Sinagi siit kinnitust, miks õppida magistris just kirjandust või teatriteadust Tartu Ülikoolis.

Kuula saadet SIIT.

Tudengid gloobust uurimas.

Tudengilt tudengile vestlusring: õpingud välismaal

#õppimine

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna bakalaureuseõppe lõpuaktus

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna bakalaureuseõppe lõpuaktus toimub teisipäeval, 20. juunil kell 13.00 Tartu Ülikooli aulas.
#õppimine

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna magistriõppe lõpuaktus

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna magistriõppe lõpuaktus toimub reedel, 16. juunil 2023 kell 13.00 Tartu Ülikooli peahoone aulas.