ISFNRi järgmine konverents keskendub kirja pandud ja räägitud rituaalidele

ISFNRi järgmine konverents toimub 12.–15. juunil 2024 Soomes Helsingis. Konverentsi teemaks on konfliktid ja katastroofid. Konverentsil uuritakse nii kirja pandud kui ka räägitud rituaale, mille eesmärk on muuta reaalsust.
Oodatud on seda teemat käsitlevad ettekanded mis tahes erialalt, mis käsitlevad mis tahes piirkonda või ajaloolist perioodi.

Ettekanded tuleb esitada 15. jaanuariks 2024. Lisainfo: https://blogs.helsinki.fi/chachacha2024/call-for-papers/

Konverentsi korraldab Helsingi Ülikooli Folklore Studies osakonna komisjon koostöös Soome Kirjanduse Seltsiga. Konverentsi keel on inglise keel.

Konfliktide ja katastroofide konverentsi korraldustoimkond:

Aleksi Moine, Helsingi Ülikool

Ilona Tuomi, Soome Keldi Uuringute Selts

Tuukka Karlsson, Helsingi Ülikool

Siria Kohonen, Helsingi Ülikool

ESITIS konverents

Tontidest, UFO-dest, projektipõhisest rahastusest ja religioonidevahelisest dialoogist – loe ja vaata, mis toimus rahvusvahelisel konverentsil ESITIS 2024!

Kadri Voorand

Uueks Tartu Ülikooli vabade kunstide professoriks saab muusik Kadri Voorand

Pixabay

Y-põlvkonna noor võib eelistada elada välismaal Eesti väärtusruumi tõttu