Erakogu

Konverents „Noorte hääled” toimub 11.–12. mail

Sel aastal toimub noorte kultuuriuurijate konverents „Noorte hääled” 11.–12. mail Tartu Ülikoolis (Ülikooli 16-212, Tartu). Konverents pakub noortele uurijatele võimaluse mõttevahetuseks antropoloogia, etnoloogia, folkloristika ja kultuuripärandi ainevaldkondadega haakuvatel teemadel.

Esimesele päevale on koondatud ingliskeelsed ettekanded ning teine päev on eestikeelsete ettekannete päralt. Esinevad Tartu Ülikooli, Tallinna Ülikooli ja Eesti Muusikaakadeemia üliõpilased, lisaks peavad ettekandeid mitmed gümnaasiumiõpilased.
Konverentsi plenaarettekande peab Diarmuid Ó Giolláin teemal „European Folklore Studies and the World Outside Europe”.
Konverentsi programm ja teesid on kättesaadavad siin.

Konverentsi otseülekannet saab jälgida ka veebis Zoomi vahendusel: https://ut-ee.zoom.us/j/93251350895?pwd=UXplQ0xCelFxenJDZWpwWTllcEIxUT09

Kohtumise ID: 932 5135 0895

Parool: 247889

Rohkem infot leiab konverentsi Facebooki lehelt ja korraldajatelt (Helen Kästik, Tartu Ülikool, helen.kastik@ut.ee).

grupipilt ekspertkohtumise osalejatest

Aet Annist osaleb UNESCO ekspertkohtumistel

Doktorantuur

Registreeru karjäärikonverentsile „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“