Humanitaartudengite seiklused välismaal õppides ja praktikal

Tartu Ülikooli tudengitel on igas õppeastmes võimalik osa õpingutest sooritada mõnes välisülikoolis. Samuti saab välismaal käia praktikal. Erinevaid programme ja võimalusi on palju ning esmapilgul võib valiku tegemine olla keeruline. Otsustamisel on kindlasti abi kaastudengite kogemustest ning soovitustest.

Mille järgi valida ülikool? Kui palju raha välisõpingute ajal kulub? Mis juhtub, kui õppelepingut on vaja muuta? - need ja veel paljudki küsimused keerlevad tudengite peas, kes plaanivad minna välismaale õppima või praktikale. Õnneks on meie humanitaartudengid juba maailma risti ja põiki läbi rännanud ning oskavad jagada häid soovitusi ka teistele.

7. detsembril salvestatud vestlusringis meenutavad enda välismaal veedetud semestreid ajalootudengid Robert ja Kaarel, usuteaduskonna magistrant Pille-Riin ning semiootika magistrant Keily. Vestlust juhib humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna kommunikatsioonijuht Sander.

lapsed mängivad viiulti

Külalisloeng: viiulimängust Soomes vaimse kultuuripärandi kontekstis

RISE UP

Vaimse kultuuripärandi rakendusuuringute UNESCO õppetooli rahvusvaheline teadusprojekt RISE UP.
ESITIS

ESITIS 2024 „Metodoloogiad ja ideoloogiad religioonidevahelises suhtlemises: Sildade ehitamine multipolaarses maailmas“