Kultuuriteaduste instituudi parimaks õppejõuks valiti Elo-Hanna Seljamaa

Kultuuriteaduste instituut kuulutas möödunud aasta lõpul välja tunnustamise neljas kategoorias: parim õppejõud, parima teadustöö, loomingulise saavutuse auhind ja silmapaistev tugitöötaja. Nüüd on tulemused selgunud!

Parima õppejõu auhind: Elo-Hanna Seljamaa

Austatud kultuuriteaduste instituudi eesti ja võrdleva rahvaluule kaasprofessor Elo-Hanna Seljamaa

Tartu Ülikool tunnustab Teid kultuuriteaduste instituudi parima õppejõuna aastal 2021

Teadustöö auhind: Anastasia Astapova

Austatud kultuuriteaduste instituudi folkloristika kaasprofessor Anastasiya Astapova

Tartu Ülikool tunnustab Teid kultuuriteaduste instituudi teadustöö auhinnaga aastal 2021. aasta jooksul ilmunud suure teadusliku väärtusega publikatsiooni eest (monograafia "Humor and Rumor: Everyday Life in the Post-Soviet Authoritarian State", Lexington Books).

Loomingulise saavutuse auhind: Arne Merilai

Austatud kultuuriteaduste instituudi eesti kirjanduse professor Arne Merilai

Tartu Ülikool tunnustab Teid kultuuriteaduste instituudi loomingulise saavutuse auhinnaga valgusmängu „Tartu vaim“ idee ja stsenaariumi eest.

Silmapaistva tugitöötaja auhind: Sille Vadi

Austatud kultuuriteaduste instituudi etnoloogia osakonna õppekorralduse spetsialist Sille Vadi

Tartu Ülikool tunnustab Teid kultuuriteaduste instituudi silmapaistva tugitöötaja auhinnaga, sest Teie tublit tööd hindavad instituudi töötajad ja üliõpilased kõige rohkem.

Ukraina lipp

Ülikooli Ukraina-teemaline teave

Eesti lipud peahoone ees

JÄRELVAATA: Eesti Vabariigi 106. aastapäeva kontsertaktus

Tartu Ülikooli personaliosakond on uuendanud võrdse kohtlemise temaatikat käsitlevat veebilehte.

Ülikooli võrdse kohtlemise uuendatud veebileht sisaldab nüüd ka selgitavaid videoid