Liitu kultuuriteaduste instituudi naiskooriga KUMA

Liine Palu ja Heili Kivi kutsuvad teid endaga ühes kultuuriteaduste instituudi naiskoori KUMA! Niisamuti on võimalus osa võtta 2023. aasta noorte laulu- ja tantsupeost.

"Mina (Liine, I kursuse kirjandustudeng) olen H. Elleri nim. muusikakoolis omandamas koorijuhiteadmisi Karin Herne klassis ning töötan ka Viljandi Gümnaasiumi segakoori juures ning kolleeg Heili Kivi tudeerib sama eriala Eesti muusika- ja teatriakadeemias Heli Jürgensoni koorijuhtimise klassis. Ootame meiega liituma lauluhuvilisi naisi, kes sooviksid õpingute kõrval end veel kultuuriliselt rikastada. Julgustame ettelaulmisele tulema nii neid, kel pikem “karjäär” selja taga kui ka neid, kes on juba mõnda aega igatsenud oma häälepaelu peale pikemat pausi üles soojendada ning koorilaulule taas võimaluse anda!

Lisaks laulupeoliikumises osalemisele on meil juba plaanis ka esinemine ülestõusmispühade aegu. Proovid toimuvad kolmapäeviti Ülikooli 16, Tartu kell 18.00-21.00. Kevadhooajal on plaanis ka suuremaks tutvumiseks laululaager, kui olukord seda - loodetavasti juba varsti lubab. Ootame Sind väga!"

Võta ühendust: naiskoorkuma@gmail.com.

Dr Shawn C. Rowlands photo