Autor:
Erakogu

Rahvusvaheline konverents „Mongolid: traditsioonid ja modernsus“

24-26. märtsil toimub Tartu Ülikoolis III rahvusvaheline interdistsiplinaarne konverents „Mongolid: traditsioonid ja modernsus“ („The Mongols: Tradition and Modernity“), mis on pühendatud mongoli rahvastele ja nende naabritele.

Kõik siin loetletud sündmuste kellaajad järgivad Tartu, Eesti aega (GMT+2). Pange tähele, et Eesti läheb 26. märtsil kell 3 hommikul üle suveajale. Palun kasutage aja ümberarvestustööriista, et teada saada sündmuste kellaaeg oma asukohas.  

Konverentsi Zoomi link saadetakse registreerunud ja esinejate e-posti aadressidele otse Alevtina Solovjova poolt märtsi keskel. 

Peaettekannete ja konverentsi ettekannete veebipõhine kuulamine on tasuta, kuid eeldab registreerimist 23. märtsiks kell 20.00 siin oleva vormi kaudu. E-kiri Zoomi üksikasjadega saadetakse 23. märtsiks kell 21.00 vormil esitatud e-posti aadressile. 

Pange tähele, et konverentsi kaks esimest päeva (24.-25. märts) toimuvad nii kohapeal kui ka veebipõhiselt ning kolmas päev (26. märts) ainult veebipõhiselt. 

 

PROGRAMMI TEAVE
 

Korralduskomitee: 

Alevtina Solovjova, Tartu Ülikooli orientalistikakeskuse ja Mongoolia uurimislabori juhataja. 

Mari Valdur, Tartu Ülikooli kultuuriteaduste instituudi ja mongoolia uurimislabori teadur, Tartu Ülikool. 

Zayabaatar Dalai, Mongoolia Valitsuse Mongoolia uuringute riikliku nõukogu esimees; Mongoolia Riikliku Ülikooli kunstide ja teaduste teaduskonna dekaan; Mongoolia Riikliku Ülikooli Mongoolia uuringute instituudi direktor, Mongoolia Riikliku Ülikooli professor.

 

Image
Mongoolia rahvusvaheline konverents
Bengt af Klintberg

5. oktoobril peab Bengt af Klintberg professor Walter Andersonile pühendatud loengu

Konverents

Esimene Eesti humanitaarteaduste aastakonverents ootab paneelide ja töötubade ettepanekuid