Autor:
Erakogu

Rahvusvaheline konverents „Mongolid: traditsioonid ja modernsus“

24-26. märtsil toimub Tartu Ülikoolis III rahvusvaheline interdistsiplinaarne konverents „Mongolid: traditsioonid ja modernsus“ („The Mongols: Tradition and Modernity“), mis on pühendatud mongoli rahvastele ja nende naabritele.

Kõik siin loetletud sündmuste kellaajad järgivad Tartu, Eesti aega (GMT+2). Pange tähele, et Eesti läheb 26. märtsil kell 3 hommikul üle suveajale. Palun kasutage aja ümberarvestustööriista, et teada saada sündmuste kellaaeg oma asukohas.  

Konverentsi Zoomi link saadetakse registreerunud ja esinejate e-posti aadressidele otse Alevtina Solovjova poolt märtsi keskel. 

Peaettekannete ja konverentsi ettekannete veebipõhine kuulamine on tasuta, kuid eeldab registreerimist 23. märtsiks kell 20.00 siin oleva vormi kaudu. E-kiri Zoomi üksikasjadega saadetakse 23. märtsiks kell 21.00 vormil esitatud e-posti aadressile. 

Pange tähele, et konverentsi kaks esimest päeva (24.-25. märts) toimuvad nii kohapeal kui ka veebipõhiselt ning kolmas päev (26. märts) ainult veebipõhiselt. 

 

PROGRAMMI TEAVE
 

Korralduskomitee: 

Alevtina Solovjova, Tartu Ülikooli orientalistikakeskuse ja Mongoolia uurimislabori juhataja. 

Mari Valdur, Tartu Ülikooli kultuuriteaduste instituudi ja mongoolia uurimislabori teadur, Tartu Ülikool. 

Zayabaatar Dalai, Mongoolia Valitsuse Mongoolia uuringute riikliku nõukogu esimees; Mongoolia Riikliku Ülikooli kunstide ja teaduste teaduskonna dekaan; Mongoolia Riikliku Ülikooli Mongoolia uuringute instituudi direktor, Mongoolia Riikliku Ülikooli professor.

 

Image
Mongoolia rahvusvaheline konverents
ESITIS konverents

Tontidest, UFO-dest, projektipõhisest rahastusest ja religioonidevahelisest dialoogist – loe ja vaata, mis toimus rahvusvahelisel konverentsil ESITIS 2024!

Kadri Voorand

Uueks Tartu Ülikooli vabade kunstide professoriks saab muusik Kadri Voorand

Pixabay

Y-põlvkonna noor võib eelistada elada välismaal Eesti väärtusruumi tõttu