Edmond Mäll

Üliõpilaste teadustööde konkursil pälvis tunnustuse kaks instituudi tööd

12. detsembril autasustati 2023. aasta parimaid üliõpilaste teadustöid.

Eesti Teaduste Akadeemia presidendi eripreemia pälvis „Lootustandvate sähvatuste eest“ (π×500=1570,80 eurot) Sergei Poljatšihhin konkursitööga „Lavastuse „100% Narva“ analüüs poliitilise teatri vaatenurgast“ eest. Juhendaja: Anneli Saro.

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna doktoriõppe üliõpilaste seast märgiti ära Silvia Kurr’i  konkursitöö „Materiaalne ekfraas: uusmaterialismi ja ekfraasiuuringute kohtumine “. Juhendaja: Marina Grišakova.

Kaks peapreemiat läksid Tartu Ülikooli ja Tallinna Ülikooli. Preemiafond oli sel aastal 181 374 eurot. Loe konkursi tulemustest pikemalt ETAG-i kodulehelt.

Üliõpilaste teadustööde konkurssi korraldab Eesti Teadusagentuur koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

UNESCO õppetooli ribareklaam

Uus teadusartikkel antropoloogilisest lähenemisest üleilmsetele väljakutsetele

UNESCO õppetooli ribareklaam

Humanitaarteaduste aastakonverentsil vedas UNESCO õppetool eest pärandihumanitaaria paneeli

Koosolekul osalenud ülikooli ajaloolises raamatukogus.

UNESCO õppetooli uus Euroopa Horisondi projekt sai alguse näitusega