Erakogu

17.-18. septembril toimub VI Nefa Sügiskool

Tartu Nefa rühm kutsub juba kuuendat aastat etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia huvilisi, tudengeid, amatööre ja professionaale kahepäevasele väljasõidule Turgi käsitöötallu Peipsiääre vallas Tartumaal. Sügiskool toimub tänavu 17.-18. septembril ja kutsub osalema nii kuulajaid kui kõnelejaid.

Kavas on ettekanded, vestlusringid, praktilised töötoad ja ekskursioon.

Tartu Nefa rühm ootab kõikide õppeastmete tudengeid, alustavaid ja põliseid uurijaid esinema ja koos arutlema. Sügiskoolis on hea võimalus avatud ja sõbralikus keskkonnas oma välitöid, teemat või tekste tutvustada ning uusi suundi avastada. Ettekande pikkus võiks olla orienteeruvalt 15 minutit, sama palju aega jääb aruteluks. Eesmärgiks on ammutada uusi ideid, erinevaid perspektiive ja värsket inspiratsiooni, ent ka toredasti koos aega veeta. Ettekande võib pidada nii eesti kui ka inglise keeles, töötube ja vestlusringe eelistaksime pidada inglise keeles.

Teeside saatmise tähtaeg on 4. september, registreerimine on avatud 11. septembrini. Osavõtjate arv on piiratud.

Täpsema info leiad Facebookist.

Küsimuste korral kirjuta nefa.tartu@gmail.com.

UNESCO õppetooli ribareklaam

Humanitaarteaduste aastakonverentsil vedas UNESCO õppetool eest pärandihumanitaaria paneeli

Koosolekul osalenud ülikooli ajaloolises raamatukogus.

UNESCO õppetooli uus Euroopa Horisondi projekt sai alguse näitusega

Rahvusvaheline Ulmeuuringute Ühingu suur aastakonverents 07.-11.05.2024