Magistritööde kaitsmised folkloristika ja pärandirakenduste õppekaval 29. juunil 2020

Esmaspäeval, 29. juunil kaitstakse Tartu Ülikooli folkloristika ja pärandirakenduste õppekaval kaht magistritööd. Kaitsmised toimuvad elektroonselt Teams'i keskkonnas.

Amaliya Prtavyan kaitseb tööd pealkirjaga "Magic and its Social Context in Contemporary Armenia: From Belief Narratives to Family Relations" (Maagia ja selle sotsiaalne kontekst tänapäeva Armeenias: usundilistest juttudest perekondlike suheteni). Selle töö juhendaja on professor Ülo Valk ja oponent dr. Judit Kis-Halas Ljubljana ülikoolist.

Paulina Vituščanka kaitseb tööd "Vernacular Belarusian writing in the Eastern provinces of the Second Polish Republic: a case study of narratives from the Lithuanian Central State Archives 368.1.22 and 368.1.49" (Valgevene rahvalik kirjalikkus Teise Poola vabariigi idaprovintside näitel: narratiivid Leedu Riikliku Keskarhiivi kogudest 368.1.22 ja 368.1.49). Töö juhendajad on teadur Katre Kikas ja vanemteadur Elo-Hanna Seljamaa. Oponent vanemteadur Jonathan Roper Tartu ülikoolist.

Lähem info: magistriprogrammi koordinaator Kristel Kivari, kirstel.kivari@ut.ee